ყვავილების ხელოვნება „ლილატში“
აღმოაჩინეთ „ლილატი“ – ყვავილების მაღაზია თბილისში, რომელიც თაიგულების მიტანის სერვისს, ღონისძიებების დეკორაციასა და სეზონური ყვავილების მრავალფეროვნებას გთავაზობთ.
შურისმაძიებლები დიდ ეკრანებზე ბრუნდებიან! მაყურებელს შესაძლებლობა ექნება, კვლავ იხილოს საყვარელი მსახიობები ნაცნობ როლებში. კრის ჰემსვორთი თორის როლს მოირგებს, ენტონი მაკი კაპიტანი ამერიკის როლში, ხოლო სებასტიან სტენი ბაკი ბარნსის როლში გამოჩნდება, პოლ რადი, ტომ ჰიდლსტონი და ლეტიცია რაიტი კი თავიანთ პერსონაჟებს დაუბრუნდებიან.
ექვსი წელი გავიდა მას შემდეგ, რაც შურისმაძიებლები თანოსის დასამარცხებლად შეიკრიბნენ Endgame-ში. ამ ფილმში ჩვენს რამდენიმე საყვარელ პერსონაჟს დავემშვიდობეთ, მათ შორის რკინის კაცს. თუმცა, რობერტ დაუნი უმცროსი ახალი როლით გვიბრუნდება და ამჯერად, ბოროტმოქმედის, დოქტორ დუმის ამპლუაში ვიხილავთ მას.
ფილმში ასევე გამოჩნდებიან იქს-ადამიანების ვარსკვლავები: პატრიკ სტიუარტი პროფესორ ჩარლზ ქსავიეს როლში დაბრუნდება, ჩენინგ ტატუმი კი კვლავ გამბიტის როლს შეასრულებს.
ასევე გამოჩნდებიან: